Run Mimarlık
HİZMETLERİMİZ

Ürün tasarımlarından, mekan uygulamalarına kadar
her alanda hizmet vermekteyiz

TEMEL ANLAYIŞIMIZ

Run Mimarlık Anlayışı...

2010 yılından bu yana küçük bir apartman dairesinden, çok katlı ofislere, restoranlardan otellere kadar birçok farklı projeyi hayata geçiriyoruz. Ele aldığımız mimari ve iç mimari projelerin yanı sıra Run kimliğini yansıtan/taşıyan ürün tasarımları geliştiriyoruz. Ürün tasarımlarından, mekan uygulamalarına kadar hizmet verdiğimiz her projede, zamanında net bitişler iş prensibimizin en önemli parçası oldu. Var olanın ötesinde, hayal gücünün sınırlarını ortaya koyan projeleri hayata geçirmeye dair misyonumuzu, dünya çapında işlevsel projeler geliştirme vizyonumuzla birleştirerek yolumuza devam ediyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Sunduğumuz Hizmetler

GÖRÜŞLER

Bizi Seviyorlar...

Yapı tasarım ve üretim sürecinde çok sayıda mimarlık ofisleri var fakat Run Mimarlık bunların içlerinde detay, takip, hız, süreçlerinin yönetimlerini çok iyi yaptığından dolayı tercih sebeplerinin başında geldiğini düşünüyorum. Yapılan çalışmaların her biri ayrı bir konsept çalışma gibi özen göstermeleri yaptıkları işin mükemmeliğini ortaya koymaktadır.

Zafer Karademir

Modern mimari ve tasarım üzerine, proje ve uygulama konusunda çok başarılı bir mimarlık firması.. Çalışmalarınızı takip ediyorum ve tebrik ediyorum..

Hakan Metin

Modern mimari ve tasarım üzerine, proje ve uygulama konusunda çok başarılı bir mimarlık firması.. Çalışmalarınızı takip ediyorum ve tebrik ediyorum..

Anıl Aksu

Detay ve profesyonel cozumlerde en iyi mimarlik firmasi emeginize saglik en onemlisi verilen sozlerin tutulmasi emrginize yureginize saglik

Ensar Tavukçuoğlu